امروز براتون متن هایی از مصاحبه جاستین با مجله ی saventeen گذاشتم......امیدوارم خوشتون بیاد...
 مصاحبه جاستین با Seventeen

چه چیزی جاستین رو می ترسونه:
فکر می کنم که از دست دادن یکی از اعضای خانواده ام ترسناک ترین چیزی هست که بدم میاد از این.من تا حالا عضوی از خانواده ام رو از دست ندادم بنابرین فکر میکنم این بدترین باشه..

الگوی جاستین:
به زندگی آشر برای الگوی خودم استفاده می کنم چون اون منو همیشه راهنمایی میکنه در ابتدا به من گفت اگه خانواده خودت رو حفظ کنی همیشه موفق خواهی بود زیرا اونا هیچوقت ترکت نخواهند کرد و موفقیت تو موفقیت اونا هم محسوب میشه به من گفت که همیشه فروتنانه برخورد کنم و هیچوقت فراموش نکنم از کجا به کجا رسیدم..

روز های عاشقونه با سلنا گومز :
من همیشه سعی می کنم که تو همه ی اوقات اون رو خوشحال کنم . من فکر می کنم این مهم هست که همه ی زن ها و دخترا باهاشون مثه شاهزاده رفتار کنی. من واسم این مهم هست...

تاکید شده :
دیروز اتفاقا پشت خط من بود و با من صحبت کرد بعد از دوروز . منو به خوندن کتابی مادرم مجبور کرده بود و اما من در طول این مدت Call Of Duty بازی کردم . خوندن کتاب های رمزی رو دوس ندارم.فک می کنم معتاد این بازی ها شدم و از بقیه ی آدما بیشتر بازی می کنم..

سن طرفداران:
در بیشتر موضوعات که نگاه میکنم به دیگر خواننده ها میبینم که اونا وقتی به شهرت میرسن فراموش میکنن فن های جوون تر رو و فن های جوون رو از دست میدن چون دنبال به دست آوردن فن های سن بالاتر هستننداما اگر شما موزیکی بسازی که مناسب همه ی سنین باشه همه نوع فن بهت توجه می کنه من همیشه در ساخت کارهام این رو در نظر میگیریم...................................... bravo